Drop Gelir E-Ticaret Eğitim Seti

1.499,00 TL

Drop Gelir E-Ticaret Eğitim Seti-Pdf Kitabı ile siz de sermayesiz stoksuz internette mağaza açıp, ürün satarak para kazanma serüvenine başlayabilirsiniz. Drop Gelir stoksuz E-Ticaret Eğitim Seti; pazar yerlerinde mağaza açmak, kendi web sitenizi kurarak mağaza açmak, instagram butiği açmak ve bu mecralarda sıfır sermaye ile stoksuz satış yapmak için takip etmeniz gereken adımların neler olduklarını yalın bir dille anlaşılır biçimde aktarıyor.

Dropshipping (stoksuz ticaret), sermayesiz ticaret, mağaza açma, kendi markanı oluşturma, xml ürün kaynakları yani tedarikçi rehberi, google da yükselme, e-ticaret sitesi kurma, instagram butiği açmak ile ilgili tüm bilgiler bu sette mevcut.

Drop Gelir Eğitim seti (5 adet pdf kitap) ile sınırsız ürün kaynağı, müşteri artırmak, yüksek gelirler elde etmekle ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eğitmen Mustafa Koca, 22 yıl bir Holdingte Satış Pazarlama ekibi yöneticiliği yapmış, kalabalık bir ekibe aktif satış eğitimleri vermiş, E-Ticaret sektörüne instagram butiği açarak ek iş olarak başlamış ve butik geliri yöneticilik gelirini aşınca istifa ederek tam zamanlı olarak instagramda ve başka mecralarda da satış yapmaya başlamış biri olarak tüm tecrübelerini DropGelir Eğitim Seti-Kitabında okuyucularıyla paylaşıyor.

Sıfır sermaye ve sıfır masraf ile pazar yerlerinde (N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Epttavm, Amazon Türkiye) mağazanızı açabilir sınırsız ürünü satışa çıkarabilirsiniz. Tüm ürünleriniz otomatik güncellenir ve siz sadece satış ile ilgilenirsiniz. Özel taktikler ile ilk günden sipariş almaya başlar e-ticarete hızlıca giriş yaparsınız. Binlerce ürünü stok maliyeti olmadan satmaya başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayarak Drop Gelir eğitimi hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve satın alım yapıp kitap setini indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz. Şikayetçi olmayacağınız hayli faydalı bir eğitim seti olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Açıklama

Drop Gelir Eğitim Seti pdf biçimli 5 adet dijital kitaptan oluşan bir settir. Satın alımınız sonrasında kitabı indirip okuyabileceğiniz erişim bilgileri e-mail adresinize gönderilmektedir. Okuyucuları tarafından hayli olumlu yorumları olan Drop Gelir Pdf Eğitim setinden siz de çok memnun kalacaksınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…