DropGelir E-Ticaret Eğitim Seti

299,00 TL

DropGelir E-Ticaret Eğitim Seti-Kitabı ile siz de internette mağaza açıp, ürün satarak para kazanma serüvenine başlayabilirsiniz. DropGelir stoksuz E-Ticaret Eğitim Seti; pazar yerlerinde mağaza açmak, kendi web sitenizi kurarak mağaza açmak, instagram butiği açmak ve bu mecralarda sıfır sermaye ile stoksuz satış yapmak için takip etmeniz gereken adımların neler olduklarını yalın bir dille anlaşılır biçimde aktarıyor.

Dropshipping (stoksuz ticaret), sermayesiz ticaret, mağaza açma, kendi markanı oluşturma, xml ürün kaynakları, google da yükselme, e-ticaret sitesi kurma, instagram butiği açmak ile ilgili tüm bilgiler bu sette mevcut.

DropGelir Eğitim seti ile sınırsız ürün kaynağı, müşteri artırmak, yüksek gelirler elde etmekle ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eğitmen Mustafa Koca, 22 yıl bir Holdingte Satış Pazarlama ekibi yöneticiliği yapmış, kalabalık bir ekibe aktif satış eğitimleri vermiş, E-Ticaret sektörüne instagram butiği açarak ek iş olarak başlamış ve butik geliri yöneticilik gelirini aşınca istifa ederek tam zamanlı olarak instagramda ve başka mecralarda da satış yapmaya başlamış biri olarak tüm tecrübelerini DropGelir Eğitim Seti-Kitabında okuyucularıyla paylaşıyor.

Sıfır sermaye ve sıfır masraf ile pazar yerlerinde (N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Epttavm, Amazon Türkiye) mağazanızı açabilir sınırsız ürünü satışa çıkarabilirsiniz. Tüm ürünleriniz otomatik güncellenir ve siz sadece satış ile ilgilenirsiniz. Özel taktikler ile ilk günden sipariş almaya başlar e-ticarete hızlıca giriş yaparsınız. Binlerce ürünü stok maliyeti olmadan satmaya başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayarak bu eğitim hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve satın alım yapabilirsiniz.

Açıklama

DropGelir E-Ticaret Eğitim Seti dijital bir kitap setidir. Satın alımınız sonrasında kitaba erişim bilgileriniz e-mail adresinize gönderilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…