Benim de Bir E-Kitabım Olsun! Kendin Yaz Paketi-1

129.990,00 TL KDV Dahil

Kitabımı nasıl yayınlayabilirim? Roman, şiir, deneme, hikaye, eğitim dökümanı vb. gibi, sizin yazmış ya da yazacak olduğunuz bir eser mi var? Öyleyse bu paket tam size göre. Kitap yazdım yayınlamak istiyorum diyen herkesin yanındayız! Kitabınızı yayınevlerine götürmeye cesaret edememişseniz ya da götürmüş olsanız da aldığınız cevap bir Bab-ı Ali klasiği olmuş ise hiç dertlenmeyin. Bu tutkunuzu yakın çevreniz dışına taşıyarak, eserinizi daha büyük bir kitleyle paylaşmak için hiçbir yayınevinin onayına ihtiyacınız yok. Onay almanız ve kabul görmeniz gereken tek makam okuyucularınızın kalbi olmalı. Kalplerde kazanacağınız bu sevginin derecesini de eserinizi onlara sunmadan bilemezsiniz. Bu süreçte baştan sona yanınızdayız!

E-Kitap Dünyası Ar-GE aşağıdaki hizmetleri sunar;

  • Oluşturduğunuz içeriğin ruhuna uyumlu bir e-kitap tasarımı,
  • E-kitabınızın tanıtım sayfasının tasarımı ve yayına alınması, (Domain adı alımı, Hosting Hizmeti dahil)
  • E-kitabınızın türüne uygun sosyal medya alan ya da alanlarında hesap oluşturulması, (Facebook, Instagram, Twitter vb. alanlarda hesap açmayı bilmeyenler için!)
  • E-kitabınızın satışını yapabileceğiniz mecralar hakkında tarafınıza bilgi ve teknik destek verilmesi. (Arzu ederseniz E-Kitap Dünyası vitrininde de satışa sunulması)

Ödemeniz karşılığında alacağınız hizmet yukarıda maddelenmiş olanlardır.

Tüm bu işlemleriniz tamamlandıktan sonra kitabınıza ait web sitesinde periyodik olarak yapılması gereken teknik bakım ve destek işlemleri için yardıma ihtiyacınız olursa, bu detayların fiyatlandırılması için birebir görüşme gerekmektedir. Çünkü aylık teknik bakım ekstra ücrete tabidir. Tam olarak ne gibi bir destek ihtiyacınız olacağını tespit edebilmemiz için sizi dinlememiz gerekir.

Paketle ilgili merak ettiğiniz, soracağınız her ne varsa iletişim bölümümüzden bizimle çekinmeden irtibata geçebilir ya da aşağıdaki butona tıklayarak hemen satın alabilirsiniz.

Açıklama

Bu hizmet sadece e-kitap hizmetidir. Basılı yayın hizmeti değildir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.