Telif Hakkı

Telif Hakları @ 2015 Tüm Hakları Saklıdır:

Bu sitede bulunan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde https://ekitapdunyasi.net’e aittir.

Satışa sunulan e-kitap ve bunun eki olan e-kitapların tüm hakları ise E-kitap Dünyası’na (www.ekitapdunyasi.net) aittir.Yapılacak alıntı resmi izne tabidir. Hiçbir yöntemle kopya edilemez, yayınlanamaz. E-mail adresimizden bizlere ulaşarak bu izni alabilirsiniz.

Söz konusu bilgiler ve belgeler (satın alım yapan kişiler ya da affiliate marketing üyeleri tarafından) hiçbir zaman üçüncü kişilere verilemez, satılamaz ya da kiralanamaz. Belgeler üzerinde değişiklik yapmaya, bunları parçalarına ayırmaya ve bunlar üzerinde tersine mühendislik işlemi yapılmasına müsaade edilmez.Söz konusu bilgi ve belgeler telif hakkına dair yasalar, uluslararası telif hakkı yasaları ve fikri mülkiyet hakkına dair diğer yasa ve anlaşmalarla korunmaktadır. Kitabı satın alan kişi, söz konusu yasalara riayet edecek ve bilhassa, söz konusu bilgilerden ya da belgelerden işaretleri ya da telif hakkı bildirimlerini kaldırmayacak, bunları değiştirmeyecek ya da gizlemeyecektir.

Bu siteyi ziyaret eden ve E-kitap Dünyasının E-Kitaplarını satın alan kişilerin Telif Hakkı sayfamızı okuduğu varsayılır.