Affiliate Marketing Rehberi

199,00 TL

Ömer Nemutlu’dan Affiliate Marketing Satış Ortaklığı Rehberi-Satış ortaklığına hızlıca giriş yapmak isteyenler için eşsiz bir hizmet. 2010’dan beri satış ortaklığı sisteminde aktif rol alan Ömer Nemutlu, en kazançlı şekilde satış ortaklığını nasıl yapacağınızı hızlıca aktarıyor. Laf kalabalığı yok! Yıllar boyunca edindiği deneyimler sonucunda elde ettiği kilit bilgileri sade bir anlatımla ve hızlı şekilde öğretiyor. Bu hizmeti satın aldığınızda Danışmana Sor sitesinde adınıza otomatik olarak bir hesap açılır, giriş bilgileriniz mail adresinize gönderilir ve rehberiniz Ömer Nemutlu ile online yazışmaya başlayabilirsiniz.

“Ben kitap okumayla uğraşamam bu işi bana kitapsız öğretecek, satış ortaklığına hızlıca giriş yapmamı sağlayacak biri yok mu?” diyenlerdenseniz, bu hizmet tam size göre. Ömer Nemutlu ile online görüşmeye başladığınızda size hangi ürünleri satarsanız daha çok kâr edersiniz, nereden başlayacaksınız, nerede ürün satacaksınız… gibi size asıl lazım olan bilgileri kaba tabiri ile “çat diye” veriyor! Yani tam bir akıl hocası. İşin özetini veriyor ama bilmeniz gereken her şeyden oluşan bir özet bu.

Aşağıdaki butona tıklayarak bu hizmet hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve satın alabilirsiniz.

Açıklama

Ömer Nemutlu’dan Online Affiliate Marketing Rehberlik Hizmeti dijital bir hizmettir. Online yazışma yoluyla verilen bir eğitimdir. Hizmet satın alındığında “Danışmana Sor” sitesinde adınıza otomatik üyelik açılır ve size ait giriş bilgileri mail adresinize gönderilir. Sisteme girerek Ömer Seyfettin Nemutlu ile online yazılı görüşmeye başlayabilir, Affiliate Marketing sistemine nasıl giriş yapacağınızı bu branşta nasıl başarı yakalacağınızı A’dan Z’ye hızlıca öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınız olabilir…