Teslimat Politikası

Teslimat Politikası

E-Kitap Dünyası (bundan sonra E-K.D. olarak anılacaktır)

Teslimat İşleyişi

E-K.D.’de bulunan tüm kitaplar farklı biçimlerde (pdf, web-pdf, çevrimiçi vs.) e-kitap formatındadır, ödeme sonrasında satın alan kişiye e-mail yoluyla kitaba erişim bilgileri gönderilir. e-kitap alıcının bilgisayarında(laptop, masaüstü, tablet, akıllı telefon, e-book reader) ve söz edilen cihazlarda okunur. Ev adresine herhangi bir kargo gönderimi gerçekleştirilmemektedir. Kredi kartı ve PayPal ödemelerinde teslimat maili otomatik olarak gönderilir. EFT/Havale veya PTT şubesi üzerinden ödemelerde gereken hesap kontrolleri yapıldıktan sonra teslimat maili oluşturarak gönderilir.

Dosya indirme işleyişi;

Ödemenizi başarıyla tamamladıktan sonra e-posta hesabınıza Siparişiniz Tamamlandı maili iletilir. Bu mailde kitaplarınıza erişim bilgileriniz yer almaktadır. Ayrıca “Hesabım” sayfasından da dosyalarınıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Üyelik/Abonelik kayıt işleyişi;

Üyelik siparişinizi başarıyla tamamladıktan sonra e-posta adresinize bir “Siparişiniz Tamamlandı” maili alacaksınız. Mailde üyelik alanına giden bir bağlantıyı bulabilirsiniz.  Ayrıca “Hesabım” sayfasını ziyaret ederek üyelik alanına ulaşabilirsiniz.

Üyelik işlemlerinde genel işleyiş; Ödeme sonrası ürün sahibi mail yoluyla bilgilendirilir. Siz kaydınızı tamamladıktan sonra ürün sahibi gerekli kontrolleri yapıp üyeliğinizi aktif hale getirir. Bu işlem kısa bir süre içinde gerçekleşir.

NOT: Eğer kayıt sonrası en geç 1 gün içinde üyeliğiniz aktif hale gelmez ve yanıt alamayacak olursanız bizi destek@ekitapdunyasi.net adresinden lütfen bilgilendirin. Çünkü bu durum, nadiren de olsa teknik bir sorundan kaynaklanmaktadır ve teknik ekibimiz bu durumu hemen düzeltecektir.

Yukarıda belirtilen teslimat durumu sırasında herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda bizimle iletişime geçerek acilen destek alabilirsiniz.