Teslimat Politikası

Teslimat Politikası

E-Kitap Dünyası (bundan sonra E-K.D. olarak anılacaktır)

Teslimat İşleyişi

E-K.D.’de bulunan tüm kitaplar e-kitap formatındadır, ödeme sonrasında satın alan kişiye indirme bağlantı adresi e-mail yoluyla gönderilir. Bu bağlantı tıklandığında PDF formatında olan e-kitap alıcının bilgisayarına(laptop, masaüstü, tablet, akıllı telefon, e-book reader) indirilip okunur. Ev adresine herhangi bir kargo gönderimi gerçekleştirilmemektedir. Kredi kartı ve PayPal ödemelerinde teslimat maili otomatik olarak gönderilir. EFT/Havale veya PTT şubesi üzerinden ödemelerde gereken hesap kontrolleri yapıldıktan sonra teslimat maili oluşturarak gönderilir.

Dosya indirme işleyişi;

Ödemenizi başarıyla tamamladıktan sonra e-posta hesabınıza Sipariş tamamlandı maili iletilir. Bu mailde dosya indirme bağlantısını bulabilirsiniz. Ayrıca “Hesabım” sayfasından dosyaları dilediğiniz zaman tekrar indirebilirsiniz.

Üyelik/Abonelik kayıt işleyişi;

Üyelik siparişinizi başarıyla tamamladıktan sonra e-posta adresinize bir “Siparişiniz Tamamlandı” maili alacaksınız. Mailde üyelik alanına giden bir bağlantıyı bulabilirsiniz.  Ayrıca “Hesabım” sayfasını ziyaret ederek üyelik alanına ulaşabilirsiniz.

Üyelik işlemlerinde genel işleyiş; Ödeme sonrası ürün sahibi mail yoluyla bilgilendirilir. Siz kaydınızı tamamladıktan sonra ürün sahibi gerekli kontrolleri yapıp üyeliğinizi aktif hale getirir. Bu işlem genelde aynı gün içinde gerçekleşir.

NOT: Eğer kayıt sonrası en geç 1 gün içinde üyeliğiniz aktif hale gelmez ve yanıt alamayacak olursanız bizi destek@ekitapdunyasi.net adresinden lütfen bilgilendirin.

Yukarıda belirtilen teslimat durumu sırasında herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.