Butik Gelir Eğitim Seti

499,00 TL

Butik Gelir Eğitim Seti-Pdf Kitabı ile siz de Instagram’da mağaza açarak para kazanma serüvenine başlayabilirsiniz. Butik Gelir İnstagram Eğitim Seti; instagram butiği açmak, takipçi artırmak, sıfır sermaye ile stoksuz satış yapmak, instagram fenomeni olmak ve üç farklı instagram kazançları sisteminin neler olduklarını yalın bir dille anlaşılır biçimde aktarıyor. siz de e-ticarete adım atamamakla ilgili şikayet ediyorsanız bu setle stoksuz e-ticarete hızlıca giriş yapabilirsiniz.

Butik Gelir Eğitim seti ile ister butik açın stoksuz ticaret ile gelir elde edin isterseniz de instagram fenomeni olun. Üç farklı kazanç sisteminin yanında, takipçi artırmak, butik için sınırsız ürün kaynağı, müşteri artırmak, tedarikçi rehberi, yüksek gelirler elde etmekle ilgili tüm bilgiler bu eğitim setinde adım adım anlatılmıştır. Eğitmen Mustafa Koca, 22 yıl bir Holdingte Satış Pazarlama ekibi yöneticiliği yapmış, kalabalık bir ekibe aktif satış eğitimleri vermiş, E-Ticaret sektörüne instagram butiği açarak ek iş olarak başlamış ve butik geliri yöneticilik gelirini aşınca istifa ederek tam zamanlı olarak instagramda satış yapmaya başlamış biri olarak tüm tecrübelerini Butik Gelir Eğitim Seti-Kitabında okuyucularıyla paylaşıyor.

Aşağıdaki butona tıklayarak bu eğitim hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve satın alım yapabilirsiniz. Satın alım sonrasında maksimum 5 dakika içerisinde Butik Gelir Pdf kitaplarını indirip okuyabilirsiniz.

Açıklama

Butik Gelir Eğitim Seti pdf biçimli 5 adet dijital kitaptan oluşan bir settir. Satın alımınız sonrasında kitabı indirip okuyabileceğiniz erişim bilgileri e-mail adresinize gönderilmektedir. Okuyucuları tarafından hayli olumlu yorumları olan Butik Gelir Pdf Eğitim setinden siz de çok memnun kalacaksınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…