Butik Gelir Eğitim Seti

149,00 TL

ButikGelir Eğitim Seti-Kitabı ile siz de Instagram’da mağaza açarak para kazanma serüvenine başlayabilirsiniz. ButikGelir İnstagram Eğitim Seti; instagram butiği açmak, takipçi artırmak, sıfır sermaye ile stoksuz satış yapmak, instagram fenomeni olmak ve üç farklı instagram kazançları sisteminin neler olduklarını yalın bir dille anlaşılır biçimde aktarıyor.

ButikGelir Eğitim seti ile ister butik açın stoksuz ticaret ile gelir elde edin isterseniz de instagram fenomeni olun. Üç farklı kazanç sisteminin yanında, takipçi artırmak, butik için sınırsız ürün kaynağı, müşteri artırmak, yüksek gelirler elde etmekle ilgili tüm bilgiler bu eğitim setinde adım adım anlatılmıştır. Eğitmen Mustafa Koca, 22 yıl bir Holdingte Satış Pazarlama ekibi yöneticiliği yapmış, kalabalık bir ekibe aktif satış eğitimleri vermiş, E-Ticaret sektörüne instagram butiği açarak ek iş olarak başlamış ve butik geliri yöneticilik gelirini aşınca istifa ederek tam zamanlı olarak instagramda satış yapmaya başlamış biri olarak tüm tecrübelerini ButikGelir Eğitim Seti-Kitabında okuyucularıyla paylaşıyor.

Aşağıdaki butona tıklayarak bu eğitim hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve satın alım yapabilirsiniz.

Açıklama

Butik Gelir Eğitim Seti dijital bir kitaptır. Satın alımınız sonrasında kitaba erişim bilgileriniz e-mail adresinize gönderilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…