Benim de Bir E-Kitabım Olsun! Biz Yazalım Paketi

190.000,00 TL KDV Dahil

Siz de e-kitapla internetten para kazanmak ve kayda değer bir gelir kaynağı oluşturmak için Know-How türü e-kitapların gücünden faydalanabilirsiniz. Seçeceğiniz konuda, “yazma yeteneğim ve bilgi birikimim” yok diyorsanız E-Kitap Dünyası Ar-GE Ekibi olarak bunu sizin için biz yapabiliriz. Maddi gelirin yanı sıra prestijim de olsun derseniz kitabınızı kendi adınızla yayınlayabilirsiniz ya da duruma ve tercihinize göre rumuz kullanabilirsiniz. E-kitap nasıl yazılır ve diğer yan unsurlar nasıl oluşturulur gibi teknik konuların tamamını biz üstleniyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey; e-kitapla internetten para kazanma fikrine kendinizi alıştırmanız, e-kitap sahibi olmaya bir adım atmanız ve son olarak da yaşayacağınız hazzın ve kazanacağınız paranın tadını çıkarmanız. Hepsi bu!

E-Kitap Dünyası Ar-GE aşağıdaki hizmetleri sunar;

  • İstediğiniz konuda oluşturulacak içerik ve tasarım,
  • E-kitabınızın tanıtım sayfasının tasarımı ve yayına alınması, (Domain adı alımı, Hosting Hizmeti dahil)
  • E-kitabınızın türüne uygun sosyal medya alan ya da alanlarında hesap oluşturulması, (Facebook, Instagram, Twitter vb. alanlarda hesap açmayı bilmeyenler için!)
  • E-kitabınızın satışını yapabileceğiniz mecralar hakkında tarafınıza bilgi ve teknik destek verilmesi. (Arzu ederseniz E-Kitap Dünyası vitrininde de satışa sunulması)

Ödemeniz karşılığında alacağınız hizmet yukarıda maddelenmiş olanlardır.

Tüm bu işlemleriniz tamamlandıktan sonra kitabınıza ait web sitesinde periyodik olarak yapılması gereken teknik bakım ve destek işlemleri için yardıma ihtiyacınız olursa, bu detayların fiyatlandırılması için birebir görüşme gerekmektedir. Çünkü aylık teknik bakım ekstra ücrete tabidir. Tam olarak ne gibi bir destek ihtiyacınız olacağını tespit edebilmemiz için sizi dinlememiz gerekir.

ÖNEMLİ: Ödeme adımına geçmeden önce ön görüşme için iletişim sayfamızdan bize lütfen mail atınız.

Açıklama

Bu hizmet sadece e-kitap hizmetidir. Basılı yayın hizmeti değildir.

ÖNEMLİ: Ödeme adımına geçmeden önce ön görüşme için iletişim sayfamızdan bize lütfen mail atınız.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.