Hakkımızda

ekitap ekibiE-Kitap Dünyası Kimdir?

E-Kitap Dünyası, neredeyse her şeyin elektronikleştiği bir dünyada kitapları yabana atmayan ve e-kitap üretimine katkı sağlayan, mutlu bir ekip.

İnternetin dünyamızı hızla sarmasıyla birlikte sosyal ilişkilerimizden alışveriş alışkanlıklarımıza kadar her şey değişti ve bu değişime okuma alışkanlıklarımız da dahil. E-kitaplar okuyucuları tarafından, internet dünyasında en çok aranan ürünler arasında ve biz de bu üretime katkı sağlayan bir ekibiz.  Kitap tutkunlarını mutlu ediyor olmanın yanı sıra dijital yayıncılığa ve e-kitap üretimine katkı sağlamanın sonsuz mutluluğunu yaşıyoruz.

ekitap ekibiE-Kitaplar Neden Daha Avantajlı?

E-kitaplar; kirlenmez, yırtılmaz, eskimez ve bir yerlerde unutulmazlar!

 • E-kitaplar; akıllı telefon, tablet, e-reader ya da bilgisayardan bir tıkla ulaşılabilir ürünlerdir. Tatilde, metroda, ofiste, evde… istediğiniz her an elinizin altında olurlar.
 • E-kitaplar; dijital ürünler olmaları sebebiyle size kargo bekleme derdi yaşatmazlar. Kitap seçiminizi yapmanızın ardından maksimum 5 dakika gibi kısa bir sürede e-kitabınızı indirip, okumaya başlayabilirsiniz.
 • E-kitaplar; şahıslara özeldir. Dijital ürün olmaları sebebiyle siz istemediğiniz sürece kimse ne okuduğunuzu bilmez.
 • En önemlisi; e-kitaplar basılı yayın olmadıkları için yeşili koruyan, çevreci ürünlerdir.

beyin

Ne Tür Kitaplar Üretiyoruz?

 1. Okuyucunun  yaşam kalitesini/kişisel gelişimini arttırabileceği e-kitap konuları seçiyoruz.
 2. Konusu bu mantıkla belirlenen e-kitapların içeriğinin A’dan Z’ye tam bir kılavuz olabilecek Know-How biçimde oluşturulmasına özen gösteriyoruz.
 3. Baştan sona rehber olan bu e-kitap içeriklerinin konu başlıklarını ve konuların gidişatını okuyucunun sırasıyla uygulayabileceği forma getiriyoruz.
 4. E-kitap içerisindeki bilgi, metot ve tüyoları aklı başında bir ekiple hazırlıyoruz. Gerçekçi, uygulanabilir, faydalı bilgilere yer veriyoruz.
 5. Bu bilgi, metot ve tüyoların doğrulamasını, uzman/yarı uzman bağımsız/gönüllü bir ekibe danışarak yapıyoruz.
 6. Proje konusuna göre sayısı değişkenlik gösteren yazar ekibiyle,  %100 özgün içerikler üretiyoruz.
 7. E-kitaplarımızın okuyucusuna keyif verecek bir tasarımda olmasına özen gösteriyoruz.
 8. Sayfalar baştan aşağı bilgiyle doldurulurken bir yandan laf kalabalığı yapmamaya çok ama çok dikkat ediyoruz.
 9. Ürettiğimiz e-kitapları yayına sokmadan önce okuyucu yorumlarına başvuruyor ve onlardan alınan olumlu yorumlar sonrasında yayın aşamasına geçiyoruz.

e-kitapla para kazanma hazzı

Tamamen Özgün!

Ülkemizde ki Know-How e-kitapların neredeyse tamamı yurt dışından alınmış, tercüme edilmiş ve Türkiye pazarına sunulmuş kitaplardır. Dolayısıyla bu tür kitaplardaki bilgiler, ülkemiz şartlarında yaşayan kişiler için uygulanabilir metotlar açısından bazı eksiklikler barındırmakta.

E-Kitap Dünyası Ekibi olarak yayınladığımız ve yayınlayacağımız tüm kitaplarda tamamen özgün ve ülkemiz okuyucularının ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilecek nitelikte olmalarını sağlıyoruz.

Sorununa çözüm arayan okuyucularımız, kitap konumuz ne olursa olsun ülkemiz şartlarına, geleneklerine ve imkanlarına uygun çözümler okuyacaklarını bilmekteler.