Depresyona Son Kitabı

159,00 TL

Depresyona Son kitabı ile depresyona son vermenin yollarını keşfedebilirsin. Kıvanç Galip Över’in yazdığı Depresyona Son kitabı, depresyon içerisinde bulunan kişilere bunla nasıl baş edeceklerini gösteriyor. Aşağıdaki butona tıklayarak kitabı temin edebilirsin.

Buraya tıkladıktan sonra kitabın resmi satış sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirileceğiniz resmi satış sayfasında aşağıya doğru ilerleyin. Böylece Depresyona Son Kitabı temin edebileceğiniz alanı göreceksiniz. Ödeme sayfasına geçtikten sonra, ufak bilgi kutucuklarını doldurun ve ödeme yap butonuna tıklayın. Ödemenizin hemen ardından Depresyona Son Kitabının indirme ve okuma linkleri sisteme bilgisini vermiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilir. Hepsi bu kadar! Keyifli okumalar…

Açıklama

Depresyona Son Kitabı 90 sayfalık ana kitapla birlikte 4 adet bonus kitaptan oluşmaktadır. içerisinde verilen bilgi ve metotlarla okuyucusu olan kişilere depresyondan kurtulmanın yolları aktarılmaktadır. Depresyona Son kitap setindeki bonuslar;

Acil Durum Eylem Planı + Duygu Durumu Takip Testi + Antidepresan Yazılar Formen + Antidepresan Yazılar For Women isimli bonus kitaplardır.

Depresyona Son Kitabı yazarı Kıvanç Galip Över, yaşadığı depresyonu ve kendi buhranlı hikayeleri ile okuyucuyu sıkmadan direkt olarak depresyonla mücadelede ne tür yöntemler kullandığını aktarıyor ve bu yöntemlerden faydalanmak isteyenlerle bu bilgileri paylaşıyor.

 

‘Ödeme Yap!’ butonuna tıkladığınızda, ödeme tahsilatı konusunda çözüm ortağımız olan Odaklı Pazar markasının ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…