İndirim!

Göğüs Büyütme Programı

Orijinal fiyat: 599,00 TL.Şu andaki fiyat: 299,00 TL.

Gamze Divan imzalı Göğüs Büyütme Programı içerisinde verilen bilgi ve metotlarla okuyucusu olacak bayanlara göğüs büyütmenin doğal yol ve yöntemleri hakkında bilgi aktarımı amaçlanmıştır. Göğüs büyütme egzersizleri, göğüs büyüten yiyecekler ve çok daha fazlasını bu kitapta bulabilirsiniz.

18 yaşına basmak üzere olan bir kızım var ve kendisi göğüs büyütme ameliyatlarını tercih etmek üzereydi. Ancak tabiki her anne gibi benim de göğüs büyütme ameliyatlarıyla ve içerdiği risklerle alakalı endişelerim vardı.

Neyseki sonunda Gamze Hanımın göğüs büyütme programı sayesinde, kızımın ufak göğüslerini daha doğal ve güvenilir yöntemlerle büyütmesini denemeye teşvik etmeyi başarabildim.

Birkaç hafta sonra göğüs ölçülerinde fark edilir bir gelişme elde ettik. Bunun en iyi tarafı ise artık ameliyatlar için gözden çıkardığı masrafları eğitimine harcayacak olmasıydı.

Aşağıdaki butona tıklayarak bu e-kitap hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve e-kitabı satın alabilirsiniz.

 

Açıklama

Göğüs Büyütme Programı, dijital bir kitaptır. Satın alımınız sonrasında e-kitap okuma alanına erişim bilgileriniz e-mail adresinize gönderilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…