Posta Güvercini Yetiştiriciliği Kitabı

119,00 TL

Posta Güvercini Yetiştiriciliği Kitabı indir-Usta Ramazan Ok’un tecrübe ve metotlarını anlatan Posta Güvercini Kitabını buradan indirip okuyabilirsiniz.

Dünyaca ünlü güvercin yetiştiricilerinin üzerine basa basa söyledikleri gibi ‘Bir posta güvercininin başarısı yetiştiricisine göre değişir.’ Anne ve babası ne kadar yetenekli olursa olsun güvercin kümesleri, güvercin hastalıkları, güvercin bakımı ve güvercin besleme konularında doğru metotları uygulamıyorsanız kuşlarınızdan başarı beklemek yapacağınız en son şey olmalı.

Bu e-kitapla güvercin bakımı hakkında gerekli bilgi ve metotların hepsine sahip olacak, kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerle artık vakit harcamayacaksınız. Güvercin nasıl beslenir, posta güvercini nasıl eğitilir ve güvercinlerle ilgili diğer tüm detayları uzmanından öğreneceksiniz.

Ramazan Ok imzalı Posta Güvercini Yetiştiriciliği kitabını indirmek ve okumak için aşağıdaki Satın Al butonuna tıklayabilirsiniz.

 

Açıklama

Posta Güvercini Yetiştiriciliği kitabında, bu alanda usta olan ve 26 yıldır bu işi yapan Ramazan Ok’a ait bilgi ve metotların paylaşılarak okuyucusuna, şampiyon kuşları nasıl yetiştirileceğinin bilgisini vermek amaçlanmıştır.

‘Şimdi Satın Al!’ butonuna tıkladığınızda, ürünün resmi satış sayfasına yönlendirilirsiniz. Satın alım işlemini o sayfadan gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…