İndirim!

Posta Güvercini Yetiştiriciliği Kitabı

Orijinal fiyat: 399,00 TL.Şu andaki fiyat: 299,00 TL.

Posta Güvercini Yetiştiriciliği Kitabı, bu alanda uzman/usta Ramazan Ok’un tecrübe ve metotlarını anlatan alanında tek olan bir kitaptır. Posta Güvercini Yetiştiriciliği branşında 26 yıldır bu işi yapan Ramazan Ok’a ait bilgi ve metotların paylaşılarak okuyucusuna, şampiyon kuşların nasıl yetiştirileceğinin bilgisini vermek amaçlanmıştır.

Dünyaca ünlü güvercin yetiştiricilerinin üzerine basa basa söyledikleri gibi ‘Bir posta güvercininin başarısı yetiştiricisine göre değişir.’ Anne ve babası ne kadar yetenekli olursa olsun güvercin kümesleri, güvercin hastalıkları, güvercin bakımı ve güvercin besleme konularında doğru metotları uygulamıyorsanız kuşlarınızdan başarı beklemek yapacağınız en son şey olmalı.

Bu e-kitapla güvercin bakımı hakkında gerekli bilgi ve metotların hepsine sahip olacak, kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerle artık vakit harcamayacaksınız. Güvercin nasıl beslenir, posta güvercini nasıl eğitilir ve güvercinlerle ilgili diğer tüm detayları uzmanından öğreneceksiniz.

Aşağıdaki butona tıklayarak Ramazan Ok imzalı Posta Güvercini Yetiştiriciliği kitabı hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve e-kitabı satın alabilirsiniz.

 

Açıklama

Posta Güvercini Yetiştiriciliği kitabı dijital bir kitaptır. Satın alımınız sonrasında e-kitabınıza erişim bilgileriniz e-mail adresinize gönderilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.