Bunu Yazmak Lazım

Usta yazar Kıvanç Galip Över’in bir nevi yazarlık atölyesi olan bu kitap, yazar adaylarına etkili yazılar yaratmanın püf noktalarını veriyor. Kendisinin anlatımı şöyle;

Bu kitabı hem bir “sanat” hem de bir “meslek” için “eğitim” kitabı olarak değerlendirebilirsiniz. Hazırlamış olduğum bu online eğitim kitabının amacı; okuyucusunu yazarlık serüvenine başlamaya ikna etmek, onu bu yönde desteklemek ve duyduğu kaygıların giderilmesine yardımcı olmak. Herkesin aklından bazen “bunu yazmak lazım” dediği bir gelişme, bir hikaye ve saire vardır. Bu kitapta size “neden” onu yazmak gerektiğini ve onun “nasıl” yazılacağını anlattım. Kitapta sade bir dille, yalın bir üslupla okuyucunun “skeç”, “parodi” ve “hikaye” yazmak için gereksinim duyduğu bilgiler yer alıyor.

“yazmaklık” konusunda, “yazı işinde”, “yazma dünyasında”, yeni meslektaşlarıma ve geleceğin sanatçılarına şu mesajı veriyorum; “Her şey sadece ilk cümleyi yazmakla başlar. Ondan sonra bütün hayat yazmakla geçer. Ama yazmak için sadece yazma hali yetmez. Neyi yazacaksanız o da lazım! Onu nasıl yazacaksanız, o da lazım!”

Aşağıdaki butona tıklayarak bu e-kitap hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve e-kitabı satın alabilirsiniz.

Açıklama

Bunu Yazmak Lazım kitabı, dijital bir kitaptır. Satın alımınız sonrasında e-kitap okuma alanına erişim bilgileriniz e-mail adresinize gönderilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…