Erkek Adam Yemek Yapar Kitabı

72,00 TL

Erkek Adam Yemek Yapar kitabı ile muhteşem lezzetleri pratik yollarla yapmanın keyfini yaşayabilirsin. Kıvanç Galip Över’in yazdığı Erkek Adam Yemek Yapar kitabını aşağıdaki butona tıklayarak temin edebilirsin. Ekmek bile kesemeyen erkeğin çok kısa sürede evinde tek başına ziyafet sofraları kuracak hale gelmesi için birkaç hafta ve bu kitap lazım!

Buraya tıkladıktan sonra Erkek Adam Yemek Yapar kitabının resmi satış sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirileceğiniz resmi satış sayfasında aşağıya doğru ilerleyin. Böylece Erkek Adam Yemek Yapar kitabını temin edebileceğiniz alanı göreceksiniz. Ödeme sayfasına geçtikten sonra, ufak bilgi kutucuklarını doldurun ve ödeme yap butonuna tıklayın. Ödemenizin hemen ardından Erkek Adam Yemek Yapar Kitabının indirme ve okuma linkleri sisteme bilgisini vermiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilir. Hepsi bu kadar! Keyifli okumalar…

Kategoriler:

Açıklama

Erkek Adam Yemek Yapar Kitabı Kitabı ana kitapla birlikte 3 adet bonus kitaptan oluşmaktadır. içerisinde verilen bilgi ve tariflerle okuyucusu olan erkeklere mutfakta harikalar yaratmanın yolları aktarılıyor. Muhteşem bir sohbet dili ile ilerleyen bu kitaba bayılacaksınız!

Erkek Adam Yemek Yapar Kitabının yazarı Kıvanç Galip Över, mutfakta sıfır başarıda olan erkeklerin bile birkaç haftaya kalmaz şahane sofralar hazırlayabileceğini ve bunu kolaylıkla nasıl yapabileceklerini aktarıyor.

 

‘Ödeme Yap!’ butonuna tıkladığınızda, ödeme tahsilatı konusunda çözüm ortağımız olan Odaklı Pazar markasının ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…