tarihinde yayınlandı

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Pdf Kitabını Okuyanlar

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf kitabı okuyanlar

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf kitabını okuyanlar ne diyor? Yorumlardan memnun kalırsanız siz de kitabı buradan indirebilirsiniz.

Hayatta denemeden bilemeyeceğimiz şeyler var. Bazı şeyleri deneriz, faydasını görürüz, memnun kalırız ya da dener, faydasız bulur ve haliyle de ondan memnun kalmayız. Bazen de Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yoktur. Önceden keşfedenler vardır ve biz de onların bulduğu yoldan ilerleyerek güvenli bir biçimde Amerika’ya varabiliriz. İşte bu da öyle bir şey.

Gelin, eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf kitabını okuyanların yorumlarına birlikte göz atalım ve siz de pdf hakkında en sağlıklı bilgiye böylece sahip olun. Yazımız sonunda kitabı indirebileceğiniz linki de göreceksiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Pdf Kitabını Okuyanlar Ne Diyor?

Seçil Diyor ki;

Size nasıl dua ediyorum anlatamam. Özlemden geberiyordum resmen ve ne yaparsam yapayım bir türlü eski sevgilimle yakınlaşamıyorduk. Tam tersine benden gitgide daha çok soğuyordu. Mesajlarıma cevap vermemeler, yüzüme telefonu kapatmalar… Sanırım yeniden bir arada olmak için yaptıklarımla iyice bunaltmıştım onu. Kitabı okuduktan sonra anladım tüm hatalarımı. İki buçuk ay boyunca kitapta yazılanların hepsini uyguladım. Allah sizden razı olsun. Şimdi eskisinden daha iyi bir ilişkimiz var. Hala inanamıyorum buna… iyiki varsınız.

Berna Diyor ki;

Onun bir mahcubiyeti ya da tekrar birleşme çabası yoktu. Aynen dediğiniz gibi sıkılan taraf oymuş. Bense seven taraftım. Biraz hırs yapmıştım ama safiyane sevgim daha ağır basıyordu. Arkadaşımın tavsiyesiyle kitaptan haberdar oldum. Kaybedeceğim bir şey yok ki diyerek okumaya başladım. O kadar doğru noktalara değinmişsiniz ki cidden bizim ayrılma sebebimizin başka bir kadın olmadığını bunun buzdağının görünen yüzü olduğunu ben de gayet iyi anladım. Metotların uygulaması zor olur mu diye düşünmüştüm ama baktım onlar da gayet yapabileceğim şeyler. Hırsımın ve sevgimin de gücüyle hepsini uyguladım.

Sonuç; o kızı benim için terk etti ve koşa koşa bana döndü. Hehehe.. Sizin de dediğiniz gibi iyiler her zaman kazanıyor

Lerzan Diyor ki;

Benim en kötü şansım ayrılığımız sonrasında kendiliğinden görüşebilme imkanım olmamasıydı. Aynı işyerinde değildik, ortak arkadaşlarımız azdı, evlerimiz yakın değildi… Sosyal medya alanlarından da birbirimizi silmiştik. Yani onu telefonla aramadığım sürece görüşme imkanımız yoktu. Bunu zaten zamanında defalarca yapmıştım, kaba tabiriyle artık b…nu çıkarmak istemiyordum. İnternette ne yapabilirim diye araştırırken sayfanıza denk geldim ve hiç düşünmeden kitabı indirdim. Bir şeyler yapmam lazımdı ve ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Bana neler yapacağımı söyleyecek bir akıl hocasına ihtiyacım vardı, sayenizde akıl hocamı bulmuş oldum. Yapılması anlatılan hazırlıklardan sonra onla özel irtibat kurma hakkında yazdığınız metotlar öyle işime yaradı ki her seferinde dediğim yere geldi. Oturduk konuştuk. Elbette ki sadece sizin önerdiğiniz konular üzerine. Diğer meselelere girmedik. Sonraki buluşmaları o istedi. İlk buluşmalarımızda pek ilgili değildi ama cidden dediğiniz gibi bana yeniden aşık olmaya başladı. Mutluluktan havalara uçtuğum o anlarda çok emeğiniz var. Siz metotlar kitabı yazmıyorsunuz sadece inanın insanları çok mutlu eden işler yapıyorsunuz. Hakkınızı helal edin emi?  Sevgiler….

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf kitabı indirmek istiyorum

Birkaç tıkla siz de pdf kitabı indirebilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta cinsiyetinize uygun olan kitabı seçmeniz. Kadın ve erkek okuyucular için iki çeşidi var. Buraya tıkladıktan sonra açılacak olan kitap tanıtım sayfasında aşağıya doğru ilerleyin ve alt kısımda karşınıza çıkacak olan ibarelere dikkat edin. ‘Kadın Okuyucular İçin’ ve ‘Erkek Okuyucular İçin’ diye belirtilmiş 2 kitap resmi göreceksiniz. Size uygun olanını tıklayın ve kitabı indirin.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf kitabı işe yarıyor mu?

Evet, işe yarıyor. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf kitabını okuyanlar son derece memnun. Kitapta anlatılan metotları anlayarak okur ve de doğru uygularsanız siz de çok iyi sonuçlar alabilirsiniz. Kitapta verilen tavsiyeleri istikrarlı şekilde uygulayamayacaksanız netice alamazsınız. Özetle, iyi sonuç almak size kalmış bir durum.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf kitabını indirip diğer okuyanlar gibi ilişkinizi yeniden kazanmak için buraya da tıklayabilirsiniz.

 

eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf oku