Onu Elde Et Formen- Kadınları Elde Etme Sanatı

229,00 TL

Kadınları etkilemenin bilinçaltındaki can alıcı yollarını, Onun gözünde Harika Erkek olmanın metotlarını, beden dilini kullanarak Onu tesir altına almayı ve Onun beden dilini okuyarak gidişata yön vermeyi, kadınların potansiyel sevgili gözüyle bakabilecekleri erkeklerden neler istedikleri… gibi, ülkemiz erkeklerinin kadınların gizli dünyasına dair ihtiyaç duyacağı tüm bilgiler bu kitapta.

Okuyucu, kitapta anlatılanları kendi üzerinde ve elde etmek istediği O kadında sırasıyla uygulayacak olursa Mutlu Son’a varması an meselesi.

Bu kitap, ülkemiz erkeklerine yapmaları gerekenlerin tamamını tek tek gösterecek ve kadınlarla olan ilişkilerinde onlar için çok iyi bir yol haritası olacak. Daha fazla bilgi almak için Onu Elde Et Formen Kitabının resmi sayfasını ziyaret edin.

https://onueldeetformen.com

 

Açıklama

Bu ürün; Onu Elde Et Formen ana kitabından ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşmaktadır. İçerisinde verilen bilgi ve metotlarla okuyucusu olacak beylere, kadınları etkilemenin yollarını öğretmek amaçlanmıştır. Yanındaki bonus kitaplar;

İlk İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat + Kıskançlık Testi&Kıskançlığın Esiri Olma + Onla Chat isimli bonus kitaplardır.

‘Satın Al’ butonuna tıkladığınızda, ödeme tahsilatı konusunda çözüm ortağımız olan Odaklı Pazar markasının ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.