Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Sanatı-For men

229,00 TL

Eski sevgiliyi geri kazanma konusunda mutlu sona varmak için bir akıl hocasına ihtiyacın varsa bundan daha iyisini bulamazsın. Eski sevgilini etkilemenin bilinçaltındaki can alıcı yollarını, O’nun gözünde Harika Erkek olmanın metotlarını, belli sözcüklerle O’nu tesir altına almayı ve çok daha fazlasını bu kitapta bulacaksın.

Bu kitap, eski sevgiliyi geri kazanma çabasındaki tüm erkeklere yapmaları gerekenlerin tamamını tek tek gösterecek ve onlar için çok iyi bir yol haritası olacak. Daha fazla bilgi almak için Eski Sevgiliyi Elde Et E-Kitap setinin sayfasını ziyaret edin. eskisevgiliyieldeet.com

Açıklama

Bu ürün; Eski Sevgiliyi Elde Et ana kitabından ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşmaktadır. İçerisinde verilen bilgi ve metotlarla okuyucusu olacak beylere, eski sevgiliyi geri kazanma konusundaki özel taktiklerin öğretilmesi amaçlanmıştır.

Yanındaki bonus kitaplar;

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat + Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma + O’nla Chat kitaplarıdır.

‘Ödeme Yap!’ butonuna tıkladığınızda, ödeme tahsilatı konusunda çözüm ortağımız olan Odaklı Pazar markasının ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…