Vajinal Mantar Tedavisi

59,00 TL

Vajinal Mantar Tedavisi e-kitabı birçok kadına ve tabi ki size de, mantarsız bir hayat için önemli bir yol gösteriyor. Ülkemiz kadınlarının yaygın sıkıntısı olan bu hastalık hakkında ihtiyaç duyacağınız tüm bilgiler bu kitapta.

Okuyucu, kitapta anlatılan tedavi yöntemlerini sırasıyla uygulayacak olursa kısa sürede vajinal mantardan kurtulma şansı yakalıyor. Ayrıca; bu kitapta verilen mantar tedavisi bilgileri sadece vajinal değil, her yaştan ve her cinsiyetten olan ve mantar hastalığına yakalanmış kişilere de çare oluyor.

Bu kitap, vajinal mantar tedavisi arayışındaki ülkemiz kadınlarına yapmaları gerekenlerin tamamını tek tek gösterecek ve onlar için çok iyi bir yol haritası olacak. Daha fazla bilgi almak için Vajinal Mantar Tedavisi E-Kitabının sayfasını ziyaret edin. vajinaltedavi.com

 

Açıklama

Bu ürün; 146 sayfadır. Içerisinde verilen bilgi ve metotlarla okuyucusu olacak bayanlara, vajinal mantar ve vajinal mantar tedavisi hakkında geniş kapsamlı bilgi aktarımı amaçlanmıştır.

‘Hemen İncele!’ butonuna tıkladığınızda, kitabın ana sayfasına yönlendirilirsiniz. Satın alım işlemini de o sayfadan gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vajinal Mantar Tedavisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 + seven =

İhtiyacınız olabilir…