Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

599,00 TL

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabı içerisinde verilen bilgi ve metotlarla okuyucusu olacak bay ve bayanlara eski sevgiliyi geri döndürmenin yolları hakkında geniş kapsamlı bilgi aktarımı amaçlanmıştır.

Doğruyu söylemek gerekirse, bu tekniklerin ne kadar işe yaradığını fark ettiğimde biraz ürktüm. Ve itiraf etmem gerekirse pek de onurlu olmayan amaçlara hizmet etmeleri için kullanılabileceklerinden endişe ettim. Ben İYİ insanlara yardım etmek istiyorum, kız arkadaşlarına eziyet eden PİSLİKLERE değil! Ya da evli erkekleri evlerinden koparan PSİKOPATlara da değil.Bir çok kişiye yardımcı olduktan sonra fark ettiğim en önemli şey, eski sevgililerinin onlara geri dönmesinin altında bir çok farklı neden ve motivasyon olduğu idi. Ve bu sebepler çoğunlukla bilinmiyordu.

Bu sebepleri anladığınızda ve size biraz olsun rehberlik edildiğinde, neredeyse bir büyü gibi isteğinize ulaşırsınız.

Çünkü sadece eski sevgilinizi geri almakla kalmayacak, onları gelecekte de kendinize bağlamak için yeterince donanımlı olacaksınız.

Aşağıdaki butona tıklayarak bu e-kitap hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve e-kitabı satın alabilirsiniz.

Açıklama

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabı, dijital bir kitaptır. Satın alımınız sonrasında e-kitabınıza erişim bilgileriniz e-mail adresinize gönderilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…