tarihinde yayınlandı

Yataktaki Kraliçe PDF indir-indirmek için tıkla!

Yataktaki Kraliçe Kitabı indir oku

Yataktaki Kraliçe PDF indir oku. Yataktaki Kraliçe kitabı indirmek için bu yazıdaki linki kullanın. Yataktaki Kraliçe indir ve fenomen olmuş bu kitabı sen de kaçırma, indir oku.

Son yılların fenomen olmuş kitabı Yataktaki Kraliçe kitabı gerçekten de her kadının okuması gereken bir kitap. Cinselliğinizi bilinçli ve son derece tatmin edici yaşamak istiyorsanız Yataktaki Kraliçe pdf indir oku ve bilmen gerekenleri kaçırma. Yataktaki Kraliçe pdf kitabı indirebileceğiniz linki bu yazımızın son satırında göreceksiniz. Ama kitabı indirip okumadan önce bazı bilgiler edinmek isterseniz aşağıdaki satırları da okuyabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı indirip Okumadan Önce

Yataktaki Kraliçe pdf indirip okumadan önce bu pdf kitabın detaylarından birazcık söz edelim. Dijital bir kitaptır. Diğer adıyla e-kitaptır. Telefon, bilgisayar, e-book reader gibi cihazlarda çok rahatça okunabilir pdf formatındadır.

Know-How türü kitaplar sınıfındadır. Hızla yaygınlaşan bir kitap türüdür. istatistiklere göre bu tip kitaplar romanlardan daha çok satmaya başlamıştır. Çünkü okuyucuya rehber olan akıl hocası vari bir durum söz konusu bu kitaplarda. Kişisel gelişime katkısı büyüktür. Sibel Savaş da hayli iyi bir akıl hocasıdır ayrıca!

Yataktaki Kraliçe Pdf indirip okuyacaklarınız

Yataktaki Kraliçe pdf kitabı indirdiğinizde okuyacaklarınız tam anlamıyla şöyle;

Kitap bir kadının cinselliğe dair bilmesi gereken ne varsa hepsini okuyucusuna aktarıyor. Cinsellikle ilgili hangi konu olursa olsun aklınızda yer etmiş ya da yer edebilecek olan her soru işaretini aydınlatıyor. Ek olarak, neler yaparak yatakta erkeğinizin hayranlığını kazanacağınızın da tüyolarını veriyor. Kitap seti içerisinde 1 ana kitap ve 3 ek kitap bulunuyor.

ilki, Cinsel & Genital Sağlık Kitabı: Cinsel sağlığın nasıl koruyacağını anlatıyor ama burada kast edilen sadece gebelikten korunma yöntemleri değil. Başlı başına kadın sağlığının tamamı anlatılıyor. Göğüs sağlığı, vajinal mantar, jinekolojik muayenelerin nasıl yapıldığı, önemi, muayene periyotları, vajina sporunun nasıl yapıldığı… ve bunun gibi tüm detaylar bu ek kitapta anlatılıyor.

Yataktaki Kraliçe indirdiğinizde elde edeceğiniz ikinci ek kitap, Seks Çeşitleri, Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları: Bu kitapta cinsel eğilimler, seks oyuncakları ve erkeklerin aklını başından alan kostümlere değiniliyor.

Üçüncü ek kitap ise Aşk Kuponları: Unutamayacağınız anları küçük aşk oyunları ile yaratabilirsiniz diyor ve oyunların neler olduklarını kuponlar halinde yazıyor.

Yataktaki Kraliçe pdf indir ve Hemen Okumaya Başla

Yataktaki Kraliçe pdf kitabını indirmek çok kolay. Bu yazımısın son satırındaki linke tıklayın, yönlendirileceğiniz sayfada aşağıya doğru ilerleyin, okumak istediğiniz kitap seti resminin üzerine tıklayın. Çoklu setlere mutlaka göz atın. Çoklu setlerde, bir kadına fayda sağlayacak pek çok kitabın kombinlerini yapmışlar. Örneğin evliyseniz Kocanın Kalbine Gir kitabının da olduğu set çok işinize yarayacaktır. Ya da sevgiliyseniz Onu Elde Tut kitabının dahil olduğu set size çok fayda sağlayacaktır.

Hangisini seçerseniz seçin maksimum 5 dk gibi bir sürede kitap setinin indirme linkleri e-mail adresinize gönderilecektir.

Yataktaki Kraliçe pdf indir işlemi için buraya tıklayın.