tarihinde yayınlandı

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe Okumak için Tıkla

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe Kitabı

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe Oku-Kitabı okumak için bu yazımız içerisinde verilen linke tıklayın. Sibel Savaş imzalı Yataktaki Kraliçe Kitabı.

Sibel Savaş’ın Yataktaki Kraliçe pdf kitabını indireceğiniz linki bu yazımızın en alt satırında görebilirsiniz. 

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe oku ve kitap içerisindeki bilgilerden faydalanarak yatağının kraliçesi ol. Olmak isteyen binlerce kadın var çünkü erkeği tatmin etmenin sıradan seksle mümkün olmadığını artık her akıllı kadın biliyor. Erkeğine tam bir doyum yaşatmak için neler yapmanız gerektiğini bu kitaptan adım adım öğrenebilirsiniz. Kitabı okumak için bu yazımızın son satırı içerisinde verilen linke tıklayın ama öncesinde bazı tavsiyelerde bulunalım.

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe Okumadan Önce Tavsiyeler

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe okumadan önce bu kitabın setleri hakkında bazı tavsiyelerde bulunalım. Kitabını bu yazımız sonundaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz fakat öncesinde setler hakkında bilgiler vererek kitabın hangi versiyonunu okumanız gerektiğini netleştirmeniz konusunda tavsiyelerimiz olsun.

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe kitabının farklı versiyonları bulunuyor. Daha doğrusu çoklu setleri bulunuyor. Bir adet tekli, iki adet ikili ve bir adette üçlü seti mevcut. Çoklu setleri okumanızı önemle tavsiye ederiz çünkü çoklu set içerisindeki bilgiler erkeğiniz ve kendiniz için tam anlamıyla yaşam kalitenizi artırıyor.

Çoklu setler şöyle;

 • Kocanın Kalbine Gir & Yataktaki Kraliçe
 • Onu Elde Tut & Yataktaki Kraliçe
 • Onu Elde Et & Onu Elde Tut & Yataktaki Kraliçe

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe Okumak için Hangi Seti Seçmeliyim?

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe okumak için, evliyseniz ve kocanızın hayranlığını, size olan ilgi alakasını sadece yatakta değil güncel konularda da kazanmak istiyorsanız kesinlikle Kocanın Kalbine Gir kitabının dahil olduğu ikili seti okumalısınız. Bu setteki bilgiler ve metotlar evli kadınlar için ömür boyu kullanabilir nitelikte ve çok etkili. Yatak dışındaki alanlarda neler yaparak kocanızın aşkını, bağlılığını, hayranlığını kazanabileceğinizi gösteriyor ve sonuç olarak evliliğinizin refah ve mutluluk seviyesini artırıyor.

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe okumak için hangi seti seçmeliyim diyen kişi evli değilse, Onu Elde Tut & Yataktaki Kraliçe kitabı tam size uygun olan set. Yukarıda bahsettiğimiz setin sağladığı faydaları birebir sağlıyor. Sevgiliniz olan erkeği kendinize bağlamanın ve ilişkinizi hem cinsel hem de cinsellik dışı konularda sorunsuzca devam ettirebilmenin tüm yollarını sıralı şekilde anlatıyor.

Onu Elde Et & Onu Elde Tut & Yataktaki Kraliçe üçlü seti ise ilgi duyduğu erkeği henüz elde edememiş kadınlar için uygun bir set. İlgi duyulan erkeği etkileyip onun aşkını kazanmanın, güzel ve ciddi bir ilişkinin nasıl başlatılacağının yolları ve bu ilişki başladıktan sonra da yapılması gereken doğrularla aşkı azaltmadan devam ettirmenin yolları bu üçlü sette.

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe okuduğunuzda son derece akıcı bir dile sahip olduğunu göreceksiniz. Resimli ve yazılı anlatımlarla gayet anlaşılır bilgiler barındırıyor. Evladiyelik bilgilere sahip olmaları nedeniyle çok kıymetli kitaplar. Yıllar sonra bile ihtiyaç duyacağınız bir durumda bilgisayar ya da telefonunuzdan bir tıkla açıp yeniden okuyabilirsiniz. Bu da e-kitap olmasının en büyük avantajlarından biri.

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe Kitabını Kimler Okumalı?

 1. Cinsel deneyimi hiç olmayanlar
 2. Cinsel yaşamı olan ama kendini yetersiz hissedenler
 3. Eşi ya da sevgilisi tarafından yeterince arzulanmayanlar
 4. Cinsel yaşamı monotonlaşanlar

Eğer sen de aşağıdaki cümlelerden herhangi birini kuruyorsan;

 • “Eşim/Sevgilim bana karşı yeterince arzulu/tutkulu değil. Elimden geleni yapıyorum ama yine de onu yeterince tatmin edemiyor gibi hissediyorum. Benimle sevişmekten zevk almıyor”
 • “Nasıl sevişilir hiç bilmiyorum, sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşam için neler yapmam gerektiğini, her şeyi öğrenmek istiyorum”
 • “Ona, aklından çıkaramayacağı anlar yaşatmak istiyorum. Bana hayranlık duymasını, gözlerime iştahla bakmasını, bana tutkuyla dokunmasını istiyorum. Yarım yamalak ilgi duymasından çok sıkıldım”
 • Cinsel yaşamımızın sıradanlaştığını biliyorum, neler yaparak lezzetlendirebilirim öğrenmek istiyorum?”

Bu düşüncelerden herhangi birine sen de sahipsen doğru yerdesin!

Yataktaki Kraliçe kitabındaki özel metotlarla cinsel yaşamına müthiş bir ivme kazandıracağına şimdiden emin olabilirsin.

Sibel Savaş Kimdir?

Sibel Savaş, Almanya’da doğmuş, Türkiye, Amerika, Kanarya Adaları, İsviçre ve şimdilerde Dominik Cumhuriyetin de yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi Edebiyat bölümünden mezun. Magazin dünyasında ayaklıgazete, gecce.com ve Mayıs 2017 den beri Posta gazetesinin hafta sonu ekinde köşe yazarlığı yapmakta  olan Sibel, yazılarında özellikle kadınlara mesaj vermeyi kendine vazife edinmiş, toplum mühendisliği yaparcasına kadını ele alma tutkusu yükselmiş bir yazardır. Yazarlığın yanı sıra, event organizasyonu yapan bir şirketin sahibi ve Hermes Maskeli Balo, Louis Vuitton organizasyonlarında, Formula1, MotoGP,  Şampiyonlar Ligi gibi organizasyonlarda dünya çapında çalışmalar yapıyor.  2007’den beri de Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder ile çalışıyor. En önemli görevlerini, 11 yaşında ki oğlu Canel’e annelik yapmak ve çok sevdiği kocası Taner’e eş olmak diye belirten Sibel, ailesine aşık bir Türk kadını. Kadının kendine güvenen, kendiyle daha barışık olmasını amaçlayan ve cinsel bilgisini arttırmaya yönelik olarak Sibel’in yarattığı Yataktaki Kraliçe modeli Türk kadınının içinde bulunduğu ahlak yapısı göz önünde tutularak yazılmış muhteşem bir cinsel kılavuz. İkamesi yok!

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe Kitabı Okuduğunda Yaşayacağın Değişim!

Kitaptaki metotları uygulamaya başladıktan kısa bir süre sonra yaşayacağın değişimler;

 • Seks yaşamına dair bilmen gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmiş olacaksın, hem de en son trendleriyle!
 • Erkeğin yatakta seni taparcasına arzulamaya başlayacak,
 • Yatakta elde edeceğin başarı, gündelik yaşamınıza da yansıyacak ve bitmek tükenmek bilmeyen bir tutkuyla sana bağlanacak,
 • Kaba saba davranışlar yerine sana karşı çok daha ince bir erkek gibi davranmaya başlayacak,
 • Gün içerisinde pek çok kez seni aramaya ve mesaj atmaya başlayacak,
 • Diğer kadınlara olan ilgisi ve merakı azalacak, kimseye gözünün ucuyla bile bakmayacak,
 • Aldatılan bir kadınsan bu aldatmanın kısa süre sonra biteceğini ve diğer kadına karşı artık hiçbir ilgisi kalmadığını kendi gözlerinle göreceksin,

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe Oku

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe oku ya da çoklu setlerden seçeceğin birini oku. Her durumda kazanacağınız kesin! Kitapların hepsine buradan ulaşabilir, istediğiniz kitabı indirip okuyabilirsiniz. Linke tıklayın!