tarihinde yayınlandı

Onu Elde Tut pdf e-kitabını Ücretsiz İndir

Onu Elde Tut Kitabı

Onu Elde Tut pdf e-kitabını ücretsiz indir ve hemen okumaya başla. Bedava indirmek için vereceğimiz linki kullanabilirsiniz.

Onu Elde Tut Pdf e-kitabını indirmek için takip etmen gereken adımları aşağıda sıralayacağız ama bu adımları hemen uygulamaya geçmeden önce yazımızı sonuna kadar okumanı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu yazıda Onu Elde Tut pdf kitabı ile ilgili işine yarayacak pek çok bilgi öğreneceksin.

Onu Elde Tut pdf kitabını indirmek için takip etmen gereken adımlar şunlar;

  1. Yazımızın son satırındaki linke tıkla
  2. Açılacak olan sayfada aşağıya doğru ilerle
  3. Kitabın resmini gördüğünde üzerine tıkla

ve indirme işleminin hemen ardından Onu Elde Tut pdf kitabını okumaya başla. Çok keyif alarak okuyacağın bir kitap olduğunu şimdiden belirtelim. Yazı dili çok anlaşılır ve akıcı. Bir solukta okuyabileceğin bir kitap bu.

Onu Elde Tut pdf kitabı Okuyucu Yorumları

Onu Elde Tut pdf e-kitabını indirip okuyanlar çok olumlu yorumlar yapmaktalar. Kitabın gerçekten işe yarar bilgiler aktardığını bu yorumlara bakarak rahatlıkla söyleyebiliriz. Bazı forum sayfalarında da çeşitli yorumlar bulunmakta. Bu yorumlar içerisinde olumsuz olanına henüz rastlamadık.

Bazı okuyucu yorumları şöyle;

‘Sevgilimle ilişkimizin 2. yılından sonra bir soğukluk yaşadık. Herşey bence güzelken o bizden, ilişkimizden memnun değil gibiydi. Bana olan bağlılığı azalmıştı, umursamaz ilgisiz halleri çok canımı sıkıyordu. Bazen huyuna gittim, bazen trip yaptım, her yolu denedim ama hiç o eski güzel günlerimize dönmedik. Bir gün internette bir makaleye denk geldim. Erkeklerin sevgililerinden soğuması için sebepler konulu bir yazıydı. O yazıdan sonra aklımda birşeyler yeşerdi. Daha doğrusu bazı şeyleri yanlış yapmış olabileceğimi anladım. Erkeği kendine bağlamanın yolları hakkında nette araştırma yaparken de Onu Elde tut kitabını gördüm ve indirdim. Hiç pişman olmadım çünkü gerçekten beni kendime getirdi bu kitap. Farkında olmadan yaptığım yanlışları gösterdi. Bunları nasıl düzelteceğimi anlattı. Elbette ki sevgilimi kendime hayran bırakmak için ekstra yapabileceklerimi de bu kitaptan öğrendim. Kitap sonrasında 1 ay kadar daha sabretmeniz lazım çünkü sizde ki değişimin karşı tarafa yansıması haliyle biraz zaman alıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.’ Reyhan K.

‘Kitap her satırıyla çok faydalı cidden ama ben en çok erkekler üzerinde bağlayıcı etki yaratan tılsımlı davranışlar bölümüne bayıldım. Bu kitapla şunu anladım; Tecrübe gerçekten çok önemli ve tabi psikoloji bilimi de öyle. Kitapta yapın ve yapmayın dedikleri şeyler hurafe tipi şeyler değil tamamen insan psikolojisi üzerinde tesir bırakan çok olumlu davranışlar. Erkek arkadaşımın gözlerinde ki ışığı gördüğümde kitaptaki bilgilerin hızlıca işe yaradığını anlamıştım. Okuyun. Kaybetmezsiniz aksine çok şey kazanırsınız.’ Rumuz: Eftelya

Onu Elde Tut pdf e-kitabı İşe Yarıyor mu?

Kitapta; beraber olduğunuz erkeği kendinize iyice hayran etmek ve onu sıkıca kendinize bağlamak için yapmanız gereken/yapmamanız gereken herşey ele alınıyor. Kitabın okuyucularından edinilen bilgilere göre kitap gayet işe yarıyor.

Denemekten birşey kaybetmezsiniz. Deneyin ve nasıl sonuç alacağınızı kendi gözlerinizle görün deriz. Sonuçta; Sevdiği kişiyle herkes mutluluğunu devam ettirmek ister ama sadece doğru adımları uygulayan kadınlar bunu başarır. Öyleyse siz de doğruların neler olduklarını bu kitaptan öğrenin ve öğreneceğiniz bu doğruları uygulayın.

 

Onu Elde Tut pdf e-kitabını Ücretsiz İndirmek için

Pdf kitabı indirmek için takip etmen gereken adımları tekrar hatırlatalım;

  1. Buraya tıkla
  2. Açılacak olan sayfada aşağıya doğru ilerle,
  3. Kitabın resmini gördüğünde üzerine tıkla

ve indirme işleminin hemen ardından Onu Elde Tut pdf kitabını okumaya başla.

Onu Elde Tut kitabı