Calibro E-Kitap Okuyucu

549,00 TL

Calibro E-Kitap Okuyucu satın al-Calibro e-kitap okuyucu fiyat ve özellikleri hakkında buradan bilgi edinebilir ve satın alabilirsiniz. Calibro satın al e-kitap okumanın benzersiz keyfini Calibro e-kitap okuyucularla yaşa! Ürün hakkındaki detaylı teknik açıklamayı aşağıdaki açıklama bölümünden inceleyebilirsiniz. Ama bir özet geçmek gerekirse Calibro E-Kitap Okuyucu satın alarak sadece bir okuyucu almış olmazsınız. E-kitap okumanın hat safhada keyfini de almış olursunuz! Libronet’in dinamik ve kurumsal gücüyle üretilen Calibro E Kitap Okuyucu, kitapseverlere yazılım, tasarım, içerik ve mağazası ile bütünlüklü, küresel deneyimlere uygun bir e-kitap sistemi sunuyor.

Modeller: Calibro Sense, Calibro Touch Lux, Calibro Basic

Calibro E Kitap Okuyucu satın aldığınızda, dijital mürekkep teknolojisi yani ‘e-ink’ sayesinde gözlerinizi hiç yormadan e kitap okuma keyfini de satın almış olursunuz. İçerisine binlerce kitap sığdırabilen Calibro, e kitap okuyucunuzu istediğiniz her an her yerde yanınızda bulundurma konforu sunan bir üründür. Bilindik tablet teknolojisinden farklı olan ekran özellikleri ile bu cihazın en büyük avantajlarından biri uzun ömürlü şarjıdır. Şarjı 30 güne kadar dayanabilmektedir. Entegre mağaza ve kablosuz bağlantı özellikleri ile de e kitaplarınızı istediğiniz anda istediğiniz yerde Calibro e kitap okuyucunuza indirip okuyabilirsiniz.

Calibro e kitap okuyucu satın aldığınızda, farklı okuma alışkanlıklarına hitap edebilen font ve punto desteğine de sahip olursunuz. Bu da her bir kitapta farklı biçimsel tatlar almanıza olanak sağlar ve e kitap okuma keyfinizi katlar.

Calibro E Kitap Okuyucu Genel Özellikleri:

  • Dokunmatik & HD ekran
  • Fiziksel aydınlatma seçeneği
  • Güçlü pil desteği
  • Tek dokunuşla sayfa çevirme özelliği
  • Çift parmakla ekran büyütme ve küçültme
  • Ekran çevresinde ayarlanabilir fiziksel aydınlatma
  • Karanlıkta bile göz yormadan e kitap okuma teknolojisi

Calibro E-Kitap Okuyucu satın almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Açıklama

Calibro E-Kitap Okuyucu satın almak için yukarıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.