İndirim!

Yataktaki Kraliçe Satın Al ve Hemen indir Oku

Orijinal fiyat: 599,00 TL.Şu andaki fiyat: 299,00 TL.

Yataktaki Kraliçe satın al-Yataktaki Kraliçe kitabını satın almak için aşağıdaki Satın Al butonuna tıkla. Yataktaki Kraliçe fiyatı indirimde. Nerede satılır diye düşünme. Aşağıdaki butona tıklayarak satın al. Bu ürün, Yataktaki Kraliçe ana kitabından ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşmaktadır. İçerisinde verilen bilgi ve metotlarla okuyucusu olacak bayanlara, erkekler yatakta ne ister, erkeği baştan çıkarmanın yolları nelerdir? gibi konuların öğretilmesi amaçlanmıştır. Yanındaki bonus kitaplar; Cinsel ve Genital Sağlık + Seks Çeşitleri + Aşk Kuponları isimli bonus kitaplardır. Yataktaki Kraliçe Kitabını satın aldığınızda sadece bir kitaba sahip olmazsınız! Sizi baştan aşağı değiştirecek bir kaynak satın almış olursunuz. Bir erkeği baştan çıkarmanın yollarını ve yatağının kraliçesi olmayı sade ve sadece bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Kitabın yazarı Sibel Savaş’ın anlatımıyla; ‘Erkekler yatakta ne ister?’ bu sorunun cevabını bilen kadınlar eşleri ya da sevgilileriyle mutluluğa çoktan yelken açmışken, sen ne yapacağını bilmez halde yerinde sayma. Haklısın, kültürümüz gereği cinselliği aile büyüklerinden ya da okuduğumuz okullardan öğrenemedik. Tabuydu, ayıptı! Ve dünya zevklerinden vazgeçirilmeye çalışıldığımız bir kültürde birçokları gibi sen de cinselliğe uzak kaldın. Bu yüzden cinsel hayatı kendin ve partnerin için nasıl daha anlamlı ve güzel hale getirebileceğini bilmiyorsun ama artık çok sıkı bir kaynağa sahipsin. Cinsellik hakkında A’dan Z’ye bilmen gerekenler ve yatakta tam bir kraliçe olabilmen için çok daha fazlası bu kitapta. Seksin incelikleri, erkeği baştan çıkarmak için bilmeniz gerekenler, erkekleri etkilemenin 10 kesin yolu, ön sevişme önerileri, öpüşme önerileri, oral seks teknikleri, pozisyonlar, afrodizyak yemekler, kokular ve cinselliğe dair bilmen gereken her şey… Sen de Yataktaki Kraliçe satın al hem kendine hem ilişkine yatırım yap!”

Yataktaki Kraliçe Çoklu Set Satın Al

Yataktaki Kraliçe kitabının çoklu setleri de bulunmaktadır. Evli kadınlar için Kocanın Kalbine Gir kitap setinin de dahil olduğu Yataktaki Kraliçe 2’li set önerilir. Bekar ama sevgilisi olan kadınlar içinse Onu Elde Tut kitap setinin de dahil olduğu Yataktaki Kraliçe 2’li set önerilir. Bu setleri alt satırlarda göreceksiniz.

Aşağıdaki butona tıklayarak bu e-kitap hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve e-kitabı satın alabilirsiniz.

 

Açıklama

Yataktaki Kraliçe kitap seti, dijital bir kitap setidir. Satın alımınız sonrasında e-kitap okuma alanına erişim bilgileriniz e-mail adresinize gönderilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…