Onu Elde Et – Erkekleri Elde Etme Sanatı

229,00 TL

Erkekleri etkilemenin bilinçaltındaki can alıcı yollarını, Onun gözünde Harika Kadın olmanın metotlarını, beden dilini kullanarak Onu tesir altına almayı ve Onun beden dilini okuyarak gidişata yön vermeyi, erkeklerin potansiyel sevgili gözüyle bakabilecekleri kadınlardan neler istedikleri… gibi, ülkemiz kadınlarının bu konuda ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler bu kitapta.

Okuyucu, kitapta anlatılanları kendi üzerinde ve elde etmek istediği O erkekte sırasıyla uygulayacak olursa Mutlu Son’a varması an meselesi.

Bu kitap, ülkemiz kadınlarına yapmaları gerekenlerin tamamını tek tek gösterecek ve onlar için çok iyi bir yol haritası olacak. Daha fazla bilgi almak için Onu Elde Et E-Kitap Setinin sayfasını ziyaret edin. onueldeet.com

 

Açıklama

Bu ürün; Onu Elde Et ana kitabından ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşmaktadır. İçerisinde verilen bilgi ve metotlarla okuyucusu olacak bayanlara, erkekleri etkilemenin ve aşık etmenin yollarını öğretmek amaçlanmıştır. Yanındaki bonus kitaplar;

İlk İzlenim Testi&Beni Baştan Yarat + Kıskançlık Testi&Kıskançlığın Esiri Olma + Onla Chat kitaplarıdır.

‘Satın Al’ butonuna tıkladığınızda, ödeme tahsilatı konusunda çözüm ortağımız olan Odaklı Pazar markasının ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Onu Elde Et – Erkekleri Elde Etme Sanatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + 11 =

İhtiyacınız olabilir…