Arbitraj Robotu

984,00 TL

Arbitraj Robotu-Arbitraj; fiyat farklarından yararlanmak amacıyla para, kıymetli maden, tahvil ve hisse senedi alıp satma işlemidir. Farklı piyasalarda aynı menkul kıymetler için farklı denge fiyatları oluşmuş olması durumunda, menkul kıymetlerin ucuz olduğu piyasadan alınarak daha pahalı olduğu piyasada satılmasıdır.

Arbitraj Robotu, Bitcoin ve Kripto Borsaları arasındaki fiyat farklılıklarını hesaplarınız üzerinden %100 tam otomatik alım satım işlemleriyle kazanca dönüştürmenizi sağlayan basit kullanımlı ve ileri seviye bir SaaS tipi yazılımdır.

Ali Sermet Taşdöğen tarafından hazırlanmış olan Arbitraj Robotu fiyatı ile de oldukça ilgi çekici bulundu.  Arbitraj Robotu kullananlar ve yorumları son derece olumlu sonuçlar aldıklarını gösteriyor. Ali Sermet Taşdöğen, Arbitraj Robotunun yaratıcısı ve finansal piyasalarda yapay zeka ve robotik çözümler sunan teknoloji şirketi Arbitrai’nin de kurucusudur. Kripto para uzmanı Ali Sermet Taşdöğen şöyle söylüyor;

Söz konusu kriptoparalar olduğunda Arbitraj çok daha kolaydır. Çünkü tamamen aynı varlığı (bitcoin, ethereum, ripple gibi kriptoparalar) alıp satabileceğiniz birbirinden farklı on binlerce piyasa bulunmaktadır. Bu piyasalar dünyanın her yerine dağılmış yüzlerce kriptopara borsasında listelenen on binlerce kriptopara paritesidir.

Her bir piyasada o varlığı alıp satmak için alıcılar ve satıcılar organize bir piyasa şeklinde emirlerini girerler ve kendi aralarında alım satım yaparlar. Finansal piyasaların kaotik yapısı sayesinde bir borsada bir varlık ucuzken diğer bir borsada aynı varlığın pahalı bir fiyattan işlem gördüğüne sıklıkla şahit oluruz. İşte Arbitraj Robotu’nun görevi tam da bu noktada başlamaktadır.

Öncelikle kullanıcı aynı varlığın alınıp satıldığı 2 piyasa belirler. Bunlardan 1. piyasa hacmin yüksek olduğu alım satım işlemlerinin çok olduğu büyük bir piyasa, 2. piyasa ise alım satımların daha az olduğu daha sığ bir piyasa olmalıdır. 1. piyasa Kaynak Piyasa, 2. piyasa ise Hedef Piyasa olarak robota tanımlanır ve bu piyasaların olduğu borsa veya borsalardaki hesapları birkaç basit kopyala yapıştır işlemiyle robota bağlanır.

Sonrasında Kar marjı ve bakiyeye göre alım satım emirlerimizin miktarı bilgileri girilir ve robot çalıştırılır. Robotunuz çalıştırıldığı anda artık Kaynak Piyasadan o anki anlık piyasa fiyatını çeker, bu fiyat seviyesinin üzerine ve altına sizin önceden girdiğiniz yüzdelik kar marjı oranını ekleyerek alış ve satış emirlerini Hedef Piyasaya gönderir. Ve bir kere emir göndermeye başladıktan sonra da artık hiç durmadan 7 gün 24 saat bu emirleri sürekli olarak yenileyerek(Kaynak Piyasa güncel fiyatına göre) günceller. Hedef piyasada bir alım satım neticesinde bekleyen emirleriniz tetiklendiği anda Arbitraj Robotu aynı miktar ama ters yönlü işlemi Kaynak Piyasada yaparak arbitraj döngüsünü kapatır ve kazancınızı realize etmiş olur.

Arbitraj Robotu kullanmak için gerekenler; Kullanmanız gereken tek şey bir bilgisayar veya cep telefonu ve internet bağlantısı. Herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez, çünkü Arbitraj Robotu tüm işlemleri sizin için otomatik olarak yapar. Arbitraj Robotu, kendi kripto borsa hesaplarınızı kullanarak otomatik olarak işlem yapmanızı sağlayan gelişmiş bir arbitraj yazılımıdır. Hesaplarınızı robotunuzla arbitraj yapmak istediğiniz kripto para birimi borsalarına bağlayıp çalıştırmanız yeterlidir.

Aşağıdaki butona tıklayarak bu yazılım/program hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve satın alım yapabilirsiniz.

Açıklama

Arbitraj Robotu yazılımı dijital bir üründür. Satın alımınız sonrasında ürüne erişim bilgileriniz e-mail adresinize gönderilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İhtiyacınız olabilir…